2016. május 2., hétfő

Anyák napi képeslap

Anyák napja alkalmából készítettem a mamáknak egy képeslapot, ami egy fényképet tartalmaz J-ről. Lila téma, hogy passzoljon a fotóhoz, de amúgy semmi extra.

Tök egyértelmű, magamtól is eszembe jutott menet közben, de jobb ha leírom, emlékeztetőnek, hogy a felragasztást felülről érdemes kezdeni, és úgy haladni lefele a képeslap alapjáig.

A masnira vagyok a legbüszkébb, marha jól sikerült :)
Mutatom is.




A masni készítésénél EZ a videó volt segítségemre.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése