Anyák napja alkalmából készítettem a mamáknak egy képeslapot, ami egy fényképet tartalmaz J-ről. Lila téma, hogy passzoljon a fotóhoz, de amúgy semmi extra.
Tök egyértelmű, magamtól is eszembe jutott menet közben, de jobb ha leírom, emlékeztetőnek, hogy a felragasztást felülről érdemes kezdeni, és úgy haladni lefele a képeslap alapjáig.
A masnira vagyok a legbüszkébb, marha jól sikerült :)
Mutatom is.
A masni készítésénél EZ a videó volt segítségemre.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése